Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу
Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу-32
Гроші

Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу

ПРОГРАМА

ПОДІЯ   Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу

ДАТА     4 квітня 2017 року

МІСЦЕ   Український дім в Києві, вулиця Хрещатик, 2

 

Перший Фінансовий Ярмарок – унікальна платформа, яка надає малому та середньому бізнесу можливість отримати актуальну інформацію про банківські, лізингові та страхові продукти для МСБ та інші можливі джерела фінансування, налагодити контакти та отримати бізнес-консультації.

Проект реалізується Німецько-Українським Фондом за фінансової підтримки Уряду Німеччини, який вже майже 20 років успішно сприяє розвитку мікро-, малих та середніх підприємств в Україні. Для Німецько-Українського Фонду зміцнення МСБ є стратегічним пріоритетом, адже саме цей сегмент бізнесу є фундаментом для успішного розвитку держави у довготривалій перспективі.

Перший Фінансовий Ярмарок об’єднує представників МСБ, фінансових установ, організацій, що сприяють розвитку підприємництва, та влади задля розвитку.

Формат заходу передбачає:

- Ярмарок фінансових установ (банків, лізингових та страхових компаній), де буде представлено всі можливості фінансування під одним дахом та кожен підприємець зможе отримати вичерпну інформацію щодо залучення коштів на розвиток бізнесу.

- Конференцію, присвячену запуску нової програми Німецько-Українського Фонду, в рамках якої МСБ зможуть отримати доступ до гривневого кредитування через банки-партнери Фонду загалом на суму в 300 млн. гривень. Також на конференції обговорюватимуться питання подальшого розвитку малого та середнього бізнесу та розглядатимуться успішні приклади з України та інших країн, а саме:
- державна політика розвитку МСБ та європейський досвід реалізації політики підтримки МСБ;
- актуальні банківські програми кредитування для підприємців;
- міжнародний досвід підтримки фінансування МСП на прикладі таких країн, як Грузія, Вірменія, Білорусь, Казахстан;
- альтернативні джерела фінансування;  практичні поради щодо розвитку бізнесу в межах галузевих сесій.

Детальна інформація за посиланням: http://sme-fair.org.ua/