Підприємці зберуться 22.02.2017 на конференцію в Києві!
Підприємці зберуться 22.02.2017 на конференцію в Києві!-31
Бізнес

Підприємці зберуться 22.02.2017 на конференцію в Києві!

Конференція орієнтована на приватних підприємців-власників малого та середнього бізнесу, бухгалтерів, які супроводжують діяльність фіз. осіб-підприємців і всіх, кому цікаві питання підприємництва та малого бізнесу.  

Конференція підприємців присвячена найважливішим правовим питанням ведення та захисту бізнесу, питанням оподаткування, впровадження та використання IT-технологій, розвитку бізнесу, останнім змінам в українському законодавстві, які відбулися на стику 2016-2017 років.  

Відвідавши Конференцію ви дізнаєтеся: - Про практичні аспекти ведення бізнесу, найважливіші зміни в законодавстві для малого і середнього бізнесу. - Про всі нововведення, які вступили в силу з 1 січня 2017 року. - Рекомендації провідних експертів про підготовку до перевірок і їх проходження з мінімальними ризиками для бізнесу. - Про маркетинг, PR і корпоративні комунікації.  
Заступники головного редактора газети "Приватний підприємець" Олена Зубченко та Наталія Щербак в ході Конференції розкажуть про податкові нововведення для підприємців-єдинників, особливості застосування РРО, обмеження в застосуванні готівкових розрахунків, зміни у веденні обліку витрат загальносистемниками, нюанси нарахування зарплати підприємцями в умовах реформи оплати праці, нюанси нарахування ЄСВ на зарплату, альтернативі оформлення працівників за трудовими договорами.  

Партнер АО "Летрадо" Микола Хахула розповість підприємцям про те, на кого не поширюється мораторій на проведення перевірок, про перевірки Державною службою праці, ефективну підготовку персоналу до перевірок, алгоритм дій при візиті перевіряючих, про необхідні документи для результативної захисту, про можливі санкції за підсумками перевірок, а також про те, що робити, якщо в офісі відбуваються слідчі дії: обшук, виїмка, допити тощо.  

Керівник агентства "Lipsky Marketing Group" Олександр Липський, розповість про стратегію і тактику розвитку бізнесу в кризу, зокрема про онлайн-інструменти для розвитку бізнесу, соціальні мережі і SEO, веб-сайти для малого та середнього бізнесу, а також про інструменти PR і маркетингові стратегії розвитку бізнесу, роль ділових асоціацій і торгових представництв зарубіжних країн в розвитку бізнесу.  

Менеджер Канадсько-Українського Проекту CUTIS Ольга Вергелес презентує гостям Конференції підприємців можливості проекту CUTIS і розповість про те, як українським підприємцям вийти на ринок Канади.  

 

Вартість участі в заході становить 600 грн.  

 

Реєстрація на захід:   Для реєстрації на Конференцію необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті: http://conf2017.chp.com.ua  

Рахунок буде автоматично доставлено на адресу ел. пошти, вказану при реєстрації.

Реєстрація учасників припиняється 20 лютого о 18:00

Реєстрація на захід підтверджується ел. поштою окремим листом.